Ogłoszenia 08.11.2020

1. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dotyczącymi ilości osób przebywających w kościele w uroczystościach religijnych w naszej świątyni może uczestniczyć maksymalnie 37 osób (560 m2 pow. użytkowej - 1 os./15m2).

2. Obchodzimy dzisiaj rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Dziękujemy Bogu za widzialną świątynię i szczególnie modlimy się dziś za tych wszystkich, którzy na co dzień tworzą naszą wspólnotę parafialną.

3. Bardzo dziękuję za wszelkie zaangażowanie podejmowane przez cały rok w różnych wymiarach życia parafialnego. Dziękuję też wszystkim dobrodziejom, którzy dbają o materialny wymiar funkcjonowania naszej parafii. W tym czasie epidemii ta troska ma szczególny wymiar. Dziękuję!

4. Wspólnotę parafialną tworzymy nie tylko w niedzielę, ale także w codziennych działaniach. Bardzo Wam dziękuję za troskę o chorych sąsiadów, o naszych seniorów, o rodziny przebywające na kwarantannie. Zachęcam też do zakupów i korzystania z usług lokalnych, aby zadbać o utrzymanie miejsc pracy.

5. Stolica Apostolska rozszerzyła możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na cały listopad. Osoby, które z jakichś względów nie mogą odwiedzić cmentarza bądź kościoła (np. lęk przed zarażeniem, choroba), mogą pomodlić się w domu.

6. Zapraszamy dziś na godz. 16.00 na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. O 17.00 dodatkowa Msza św. Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej różaniec i adoracja do 19.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich chorych.

7. Spotkania online dla kandydatów do bierzmowania – kl. VIII – czwartek 19.15.

8. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie: 1537 PLN. Ofiara na konto/z ofiaromatu: 2360 PLN. Dzisiaj kolekta na potrzeby parafialne,  a z tyłu kościoła jest też skarbonka na pomoc Kościołowi w potrzebie. Dziękujemy za ofiary składane w związku z wypominkami za naszych bliskich zmarłych.

9. Kancelaria parafialna wyłącznie telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

11. O ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna, planujemy rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 16–22.01.2021 (pierwszy tydzień ferii). Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.
12. Zapraszamy również dzieci i młodzież oraz chętnych rodziców na obóz narciarski w Zakopanem w terminie 25–30.01.2021 (drugi tydzień ferii) z możliwością nauki jazdy na nartach. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej i u ks. Dawida

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account