Ogłoszenia 05.09.2021

1. Po wakacyjnej przerwie dla dzieci wraca Owieczka i oczywiście cukierek, które czekają na najmłodszych z tyłu kościoła obok prasy.
2. Zapraszamy dziś na 16.30 na pierwsze po wakacjach niedzielne nieszpory.
3. Za tydzień będziemy przeżywać parafialne dożynki. Msza św. dożynkowa w intencji naszych rolników i działkowców o godz. 10.30. Gospodarzami tegorocznych dożynek są p. Edyta i Paweł Mróz. Wyjście korowodu o godz. 10.10
4. Spotkanie kręgu biblijnego – w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie dla dzieci i młodzieży, którzy byli na rekolekcjach oazowych, a także chętnych do podjęcia formacji oazowej – w piątek o 19.30 w domu katechetycznym.
6. Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę 11.09 o godz. 9.00.
7. Spotkanie Dzieci Maryi – w sobotę o 9.00.
8. Zapraszamy na Parafialny Kurs Tańca Towarzyskiego (stopień podstawowy). Pierwsze spotkanie w czwartek 16 września o 20.00 w domu katechetycznym. Cena 200 PLN/pary za 4 spotkania po 1,5h (miesiąc taneczny). Zapisy par na naszej stronie internetowej.
9. W niedzielę 19 września na Mszy św. o 10.30 dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię św. będą świętować I rocznicę tego wydarzenia.
10. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię św. w naszej parafii – w niedzielę 26.09 o godz. 15.00.
11. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 31.01–6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej. Wyjazd narciarski dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w terminie 7.02–12.02.2022 (zapisy u ks. Dawida).
12. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 2658 PLN i 17 euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 270 PLN i 40 euro. Dziś i za tydzień kolekta na cele parafialne, a przed kościołem zbiórka na pomoc dla Afganistanu.
13. Ksiądz Marek Sobotta bardzo dziękuje za życzliwe przyjęcie i ofiarę, którą złożyliście na pomoc jego misyjnej parafii w kwocie 7525 PLN. Na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła jest umieszczony list z podziękowaniem od ks. Marka.
14. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
15. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
16. W środę 8 września do godz. 10.00 – zbiórka elektrośmieci na parkingu obok kościoła. Przychody z akcji przeznaczone są na pomoc dla Polskich Misjonarzy.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.