Ogłoszenia 17.01.2021

1. Zapraszamy dziś na 16.15 do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji chorych oraz o zatrzymanie epidemii. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej śpiewamy suplikacje, modlimy się różaniec w intencji chorych i o zatrzymanie epidemii, a potem okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. (w kościele).

3. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: 2161 PLN. Dziękujemy za wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1745 PLN + 100 Euro. Dzisiaj kolekta gospodarcza. Dziękujemy również za ofiary złożone w związku z Mszami św. kolędowymi na remont organów w kwocie 13490 PLN.

4. W tym tygodniu firma organmistrzowska zdemontowała już kontuar i zabrała do warsztatu, aby ocenić koszt remontu. Poinformujemy o nim, jak tylko będziemy wiedzieć.

5. Dziękujemy p. Mariuszowi Mróz wraz z ekipą, za dostarczenie i zainstalowanie nowego oświetlenia ołtarzy bocznych.

6. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.