Ogłoszenia 18.07.2021

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przyjęli zaproszenie na nasze festyn parafialny, który odbył się w zeszłą niedzielę. Ofiara złożona w czasie festynu to: 2079 zł i będzie przeznaczona na Caritas i Dzieci Maryi a szczególnie na dofinansowanie przyszłorocznych rekolekcji oazowych dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom.

2. Dziś po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiarę składaną przy tej okazji przeznaczamy na pomoc misjonarzom naszej diecezji

3. Za tydzień gościć będziemy Zygmunta Piontka, pracującego na misjach w Togo w Afryce. Będzie głosił kazanie, a po Mszach św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 2775 PLN i 20 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1430 PLN. Dzisiaj kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne, za tydzień kolekta parafialna.

5. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

6. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.

7. W dniach 6-8 sierpnia w Nysie odbędą się rekolekcje dla małżonków oparte o ducha dialogu „Spotkań Małżeńskich”. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje i zgłoszenia przez formularz internetowy spotkaniamalzenskie.pl.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.