Ogłoszenia 20.06.2021

1. Dzisiaj o 16.15 na nieszpory niedzielne.

2. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie jutro (w poniedziałek) po Mszy św. wieczornej.

3. W środę Dzień Ojca. Na wieczornej Mszy św. modlimy się w intencji ojców naszej parafii.

4. W piątek na Mszy św. wieczornej chcemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Od przyszłej niedzieli przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. niedzielnych: o 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie w tym czasie niedzielnych nabożeństw popołudniowych i Mszy wieczornych. W tygodniu Msze św. bez zmian.

6. Na naszej stronie internetowej pojawiły się w ostatnim czasie dwie nowe funkcje:

a) wykaz wolnych terminów Mszy św. aż do końca roku (aktualizowane na bieżąco)
b) bramka płatności elektronicznych z możliwością wyboru celu składanej ofiary.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 3288 PLN i 2 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 410 PLN. Dzisiaj kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne oraz zbiórka do puszki na Wydział Teologiczny UO. Za tydzień kolekta parafialna.

8. Młodzież starszych klas szkół średnich, studentów i młodych pracujących zapraszamy na wakacyjny wyjazd w Alpy, do miejscowości Niederthai, w terminie od 26 do 31 sierpnia. Szczegóły i zapisy u ks. Marcina.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.