Ogłoszenia 22.08.2021

1. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia naszego parafialnego odpustu.

2. Parafialna pielgrzymka na Górę św. Anny na odpust ku czci Aniołów Stróżów sygnalizuje nam nieuchronny koniec wakacji letnich. Wyjazd pielgrzymów w sobotę o 8.40 z parkingu obok kościoła.

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Marka Sobottę, misjonarza naszej diecezji pracującego w Papui – Nowej Gwinei. Po Mszy św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną. Po południu o 15.30 zapraszamy do domu katechetycznego na spotkanie misyjne z ks. Markiem.

4. Przyszła niedziela jest ostatnią z wakacyjnym porządkiem Mszy św. Od 5.09 Msze św. niedzielne o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00

 

 5. Powoli zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku formacyjnego. Już dziś zapraszamy do włączenia się w życie grup parafialnych: scholii, kręgu biblijnego, żywego różańca. Planujemy również kurs tańca, a także jesienną edycję szkoły dla rodziców i wychowawców, oraz comiesięczne spotkania dla małżeństw w ramach Kana Welcome. W październiku rozpoczniemy także spotkania przygotowujące osoby chętne do podjęcia się posługi lektora w czasie Mszy św.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 6782 PLN i 17 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 660 PLN. Dziś i za tydzień kolekta na cele parafialne.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

8. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

9. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii, w terminie 31.01 – 6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.