Ogłoszenia 29.08.2021

1. Zapraszamy dziś na 15.30 do domu katechetycznego na spotkanie Misyjne z ks. Markiem Sobottą.
2. Dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę 1.09 o godz. 18.00. W tym dniu okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00. Po Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych oraz indywidualne błogosławieństwo dzieci.
3. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w czwartek 2.09. od 8.30.

4. W nowym roku formacyjnym zapraszamy do włączenia się w życie grup parafialnych: scholii, kręgu biblijnego, żywego różańca. Planujemy również kurs tańca, a także jesienną edycję szkoły dla rodziców i wychowawców oraz comiesięczne spotkania dla małżeństw w ramach Kana Welcome i kurs dla chcących podjąć posługę lektora.
5. Pierwsze spotkanie kręgu biblijnego w czwartek 2.09. po Mszy św. wieczornej.
6. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i Sercu Maryi w związku z I czwartkiem, I piątkiem
i I sobotą miesiąca. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed Mszą św. W I sobotę miesiąca o 7.15 różaniec wynagradzający, a po Mszy porannej – medytacja I-sobotnia.
7. Wyjątkowo w piątek o 19.00 na plebanii nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie będą przyjmować Chrzest.
8. Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę 09 o 9.15.
9. Zapraszamy na parafialną potańcówkę w domu katechetycznym w sobotę 5.09. od godz. 20.00 do 22.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w zakrystii.
10. Srebrnych jubilatów małżeńskich Biskup zaprasza na Mszę św. jubileuszową w niedzielę 5 września o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym (ul. Drzymały 1)
11. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 3062 PLN i 2 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 300 PLN. Dziś i za tydzień kolekta na cele parafialne.
12. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
13. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności zapraszamy te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
14. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na wyjazd na narty do Austrii, w terminie 31.01–6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej. Wyjazd narciarski dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w terminie 7.02-12.02.2022.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.