Ogłoszenia 11.12.2022

  1. Dzisiaj po Mszach św. można nabyć książkę z artykułami ks. Krzysztofa Grzywocza. Serdecznie polecamy.
  2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  3. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed świętami już w tym tygodniu. Jesteśmy do waszej dyspozycji w konfesjonale pół godziny przed każdą Mszą św.
  4. Dziś o 16.15 nieszpory adwentowe.
  5. Zapraszamy do udziału w roratach. Z kazaniem dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Z kazaniem dla dorosłych w poniedziałki i czwartki o 6.30.
  6. Przedświąteczne odwiedziny chorych odbędą się w piątek 16 grudnia od godz. 8.30. Zgłoszenia osób dodatkowych (spoza stałej listy) w zakrystii i kancelarii parafialnej (do środy).
  7. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu: duże – 15 zł, małe 7 zł. Są także opłatki na stół wigilijny – dobrowolna ofiara, którą przeznaczamy na dalsze remonty w Domu św. Józefa.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby gospodarcze: 4458 PLN, 7 euro i 1 GBP. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne przez ofiaromat: 260 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona): 649 PLN. Dziś kolekta na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na dalsze remonty w Domu św. Józefa.
  9. Nasz ofiaromat, z którego niektórzy korzystają, składając ofiary na rzecz parafii, zyskał nową funkcjonalność. Można podać adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie darowizny na rzecz kultu religijnego. Dzięki temu łatwiej gromadzić potwierdzenia do ewentualnego odliczenia darowizn od podatku.
  10. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.