Ogłoszenia 14.01.2024

1. Zakończyliśmy pierwszą część tegorocznej kolędy, którą w tym roku ze względu na ferie musieliśmy podzielić na dwie części. W czasie ferii jest możliwość zaproszenia księdza na kolędę dodatkową – terminy i formularz dostępny na stronie parafialnej. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania i rozmowy, a także ofiary składane przy okazji kolędy, w czasie Mszy kolędowych czy też wpłacane na konto parafialne.
  1. Zapraszamy dziś na 15.30 na wspólne rodzinne kolędowanie.
  2. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji (Dom św. Józefa).
  3. W sobotę o 10.00 w Domu św. Józefa spotkanie Duszpasterstwa Rolników.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu: z uroczystości Objawienia Pańskiego (6.01) 4407 zł (na misje), z niedziel – 4044 zł (parafialna i diecezjalna). Dziękujemy za wszystkie wpłaty przez ofiaromat i na konto parafialne: 570 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 515 zł. Dziś kolekta parafialna.
  5. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  6. Zostało jeszcze dosłownie kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła we wrześniu tego roku. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.
  7. Zapraszamy na wspólne wyjście na film pt. Wandea (o sprzeciwie katolików francuskich przeciwko reżymowi Rewolucji Francuskiej). Seans 4 lutego o godz. 18.30 w kinie Helios w C.H. Karolinka. Zapisy w zakrystii do 28.01.2024. Cena biletu 16 zł (przy zapisach).

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.