Ogłoszenia 21.01.2024

1. Zapraszamy dziś na 16.15 na niedzielne nieszpory
  2. Dzieci i młodzież zapraszamy od poniedziałku do piątku na popołudniowe spotkania w Domu św. Józefa.W planach gry planszowe, zabawy ruchowe, filmy. Rozpoczynamy o godz. 16.30.
  3. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji(Dom św. Józefa).
  4. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ks. Włodzimierza pracującego na Białorusi. Przez cały dzień będzie głosił kazania, po Mszach św. zaś będzie można wspomóc jego pracę na Wschodzie.
  5. W przyszłą niedzielę o 15.30 Koncert kolęd w wykonaniu chóru Laudate Dominumz parafii bł. Czesława w Opolu.
  6. W zakrystii są do nabycia gromnicew cenie 12 zł.
  7. W zakrystii można także zapisać się na wspólne wyjście na film pt.  Zwycięstwo albo śmierć(o sprzeciwie katolików francuskich przeciwko reżymowi Rewolucji Francuskiej). Seans 4 lutego o godz. 18.30 w kinie Helios w C.H. Karolinka. Zapisy w zakrystii do 28.01.2024. Cena biletu 16 zł (przy zapisach).
  8. Dzieci zapraszamy na Bal Karnawałowyw remizie OSP, 10.02.2024 w godzinach od 10.00 do ok. 12.00. Zabawę poprowadzi animator. Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za zgłoszenie udziału do 4.02.2024 w zakrystii. Cegiełka na pokrycie części kosztów – 10 zł/os. (przy zapisach).
  9. Miejsca na pielgrzymkę do Grecjirozeszły się błyskawicznie. Sporo osób zapisało się już na listę rezerwową. Czekamy obecnie na informację z biura pielgrzymkowego, czy będzie szansa na utworzenie drugiej grupy – wtedy niezwłocznie o tym poinformujemy.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu: 4348 zł i 3 Euro (parafialna). Dziękujemy za wszystkie wpłaty przez ofiaromat i na konto parafialne: 570 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 228 zł. Dziś kolekta parafialna oraz możliwość złożenia ofiary pokolędowej. Za tydzień kolekta na gaz i energię elektryczną.
  11. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.