Ogłoszenia 23.10.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, szczególnie w intencji pokoju, a także w intencji naszych rodzin, dzieci i młodzieży. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku – po Mszy wieczornej. W sobotę – po Mszy porannej oraz w niedzielę o godz. 16.15.
  3. Osoby chętne do włączenia się w posługę lektorów w naszej parafii zapraszamy w czwartek 27.10 po Mszy św. wieczornej i różańcu na pierwsze spotkanie kursu lektorskiego. Kurs będzie obejmował pięć spotkań formacyjnych i zakończy się oficjalnym ustanowieniem w funkcji lektora.
  4. Małżonków (z dowolnym stażem życia małżeńskiego) zapraszamy na Randkę Małżeńską – Czułość i bliskość w piątek 28.10, o godz. 18.30 w sali remizy OSP w Gosławicach. Będzie zapewniona opieka dla dzieci. Chcemy dobrze przygotować spotkanie, dlatego małżeństwa, które wybierają się na spotkanie, prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej.
  5. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.15.
  6. Nasze marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  7. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Najlepszym prezentem jaki możemy ofiarować naszym bliskim zmarłym jest modlitwa, Msza św. i Komunia św. przyjęta w ich intencji oraz łaska odpustu zupełnego. Zachęcamy by już w nadchodzącym tygodniu skorzystać z sakramentu pokuty, tak byśmy mogli te dni przeżyć jak najowocniej.
  8. Wypominki do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, którymi będziemy modlili się w czasie nabożeństw różańcowych od 1 do 8 listopada można składać w zakrystii lub też korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 4301 PLN,
    2 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne przez ofiaromat: 1390 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona): 410 PLN. Zbiórka do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia: 534 PLN. Dziś kolekta przeznaczona na misje, za tydzień parafialna – na koszty energii elektrycznej.
  2. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Zmarli w minionym tygodniu parafianie

• Rudolf Mika, 82, zam. przy ul. Siewnej.
  • Agnieszka Koziol, 91, zam. przy ul. Nowej, pogrzeb 24.10 o godz. 11.00 w Łubnianach.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account