Ogłoszenia 01.08.2021

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w tych dniach do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed każdą Mszą świętą.
2. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w Komunii św. w najbliższy piątek, od godz. 8.30. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
3. Rodziców i jeśli to możliwe chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament Chrztu zapraszamy na naukę przedchrzcielną w sobotę 7.08, o godz. 16.00
4. W sobotę (7.08) zapraszamy na potańcówkę parafialną od godz. 20.00 w domu parafialnym. Zgłoszenia par na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne: 2434 PLN i 15 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 330 PLN. Dziś i za tydzień ofiara parafialna. Z tyłu kościoła jest wystawiona skarbonka tydzień zbiórka do puszki na pomoc powodzianom w Niemczech.
6. Ks. Zygmunt Piontek bardzo dziękuje za ofiarę na misje złożoną w zeszłym tygodniu na potrzeby jego pracy misyjnej w Togo. Na ten cel złożyliście 5326 PLN i 20 Euro. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Za tydzień gościć będziemy ks. Dariusza Flaka pracującego na misjach w Peru. Będzie głosił kazanie, a po Mszach św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
9. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
10. Informujemy o możliwości zaszczepienia przeciwko Covid-19 przy kościołach w Opolu: bł. Czesława i św. Apostołów Piotra i Pawła. Punkt szczepień, czynny dzisiaj w godz. 7.30-14.00, oferuje jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Osoby chcące przyjąć szczepienie powinny mieć przy sobie dowód osobisty.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account