Ogłoszenia 02.10.2022

Rosary

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej szczególnie w intencji pokoju, a także w intencji naszych rodzin, dzieci i młodzieży. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku – po Mszy wieczornej. W sobotę – po Mszy porannej oraz w niedzielę o godz. 16.15.
  3. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w Wyzwaniu Różańcowym. W zakrystii można odebrać planszę, na którą będą przyklejane naklejki, zbierane za udział w nabożeństwach różańcowych od poniedziałku do piątku. Ewentualne brakujące naklejki można uzyskać, biorąc udział w różańcu w sobotę lub niedzielę. Na koniec miesiąca przewidujemy nagrody dla dzieci.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasa VIII – poniedziałek, godz. 18.30 (na plebanii).
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie biblijne. Będziemy wspólnie rozważać liturgię słowa na przyszłą niedzielę.
  6. Przed nami I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia komunii św. wynagradzającej NSPJ. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.00.
  7. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w piątek od godz. 8.30. Zgłoszenia osób dodatkowych (spoza stałej listy) do środy.
  8. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.15.
  9. Nasze marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na energię elektryczną: 3879 PLN, 1 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 305 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 725 PLN. Dziś i za tydzień kolekta parafialna. Siostry Służebnice Ducha Świętego z Raciborza bardzo dziękują za ofiarę przekazaną na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.
  11. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  12. Dziś o 19.10 na antenie TVP3 Opole premiera filmu Porozmawiajmy o Kościele. Film powstał w związku z jubileuszem 50-lecia naszej diecezji. Zapraszamy do oglądania.
  13. W piątek 7.10 kolejną rocznicę urodzin obchodzi ks. Hubert Janowski. Pamiętajmy w tym dniu o jubilacie w modlitwie.
  14. Studentów zapraszamy na Rekolekcje na dobry początek. Jeśli jesteś młodym-dorosłym, który szuka wspólnoty, lub chcesz lepiej poznać Pana Boga, to jest to propozycja dla Ciebie. Rekolekcje odbędą się w dniach 3–5 października, w D.A. Resurrexit przy ul. Drzymały 1a. Szczegóły na www.dar-opole.pl.
  15. Zapraszamy na spotkanie dla kato-singli. Msza św. w intencji o dobrą żonę i dobrego męża odbędzie się 7 października w D.A. Resurrexit (ul. Drzymały 1a) W programie nabożeństwo, Msza św. i spotkanie przy stole.
  16. Zapraszamy na film pt. Johnny, opowiadający o ks. Janie Kaczkowskim. Seans w niedzielę 23.10, o godz. 18.30 w kinie Helios w C.H. Solaris. Cena biletu 14 PLN, zapisy w zakrystii do 16.10.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account