Ogłoszenia 03.01.2021

1. Przypominamy o obowiązującym nadal ograniczeniu liczby wiernych w kościele do 37 osób. Bardzo prosimy również o przestrzeganie zaleceń sanitarnych, korzystaniu z płynów do dezynfekcji rąk, zasłanianiu nosa i ust oraz utrzymywaniu w czasie liturgii dystansu. Osoby przyjmujące Komunię Św. na rękę prosimy by spożyły ją w zasięgu wzroku szafarza.

2. Dziś o godz. 16.15 Koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkoły muzycznej I i II stopnia z klasy wiolonczeli p. Anny Fukałowskiej. Serdecznie zapraszamy! 

3. W tym tygodniu przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę.

4. Na naszej stronie jest już podane podsumowanie tegorocznych rorat. Dla każdego dziecka biorącego czynny udział w tych spotkaniach przewidzieliśmy drobny upominek. Zapraszamy po odbiór na plebanii. Szczególne podziękowania również dla osób, które włączyły się w adwentowy projekt Bajka na dobranoc.

5. W gazetce oraz na naszej stronie podane są terminy Mszy św. kolędowych za parafian z poszczególnych ulic naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele, a potem do odprawienia w domu nabożeństwa kolędowego. Pamiątką tegorocznej kolędy są bombki z logotypem naszej parafii. Są one również cegiełkami na remont naszych organów.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w okresie świątecznym: Pasterka (Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia) 692, Boże Narodzenie: 2997 PLN, 10 Euro; II dzień świąt: 2621 PLN, Niedziela św. Rodziny: 2239 PLN. Ofiara na konto/z ofiaromatu: 2310 PLN. Dzisiaj kolekta parafialna. Ofiarę składaną w związku z opłatkami w kwocie 3350 PLN przeznaczamy na remont naszych organów.

7. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny 


Drukuj   E-mail