Ogłoszenia 04.07.2021

1. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.
2. W poniedziałek od 8.30 odwiedziny chorych, do których zwykle chodzi ks. Dawid. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii. Przypominamy także, że ks. Biskup zezwolił na coniedzielną posługę nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. u chorych w domach.
3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na rodzinny festyn parafialny w plebanijnym ogrodzie od godz. 16.00. W programie: kawa, ciasto, lemoniada, lody, grill, zabawy dla dzieci z nagrodami, wspólne śpiewanie, występy zespołów.
4. Poświęcenie pojazdów w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 18.07.
5. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 3055 PLN i 12 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 650 PLN. Ofiara na Stolicę Apostolską (Świętopietrze): 280 PLN i 20 Euro. Dzisiaj i za tydzień kolekta parafialna.
6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
7. W dniach 6-8 sierpnia w Nysie odbędą się rekolekcje dla małżonków oparte o ducha dialogu „Spotkań Małżeńskich”. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje i zgłoszenia przez formularz internetowy www.spotkaniamalzenskie.pl.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account