Ogłoszenia 07.03.2021

1. Dzisiaj o 16.00 nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym. Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych – w piątek o godz. 17.15. Wypominki można składać w zakrystii bądź też przez formularz na stronie parafialnej albo drogą mailową. Ewentualne ofiary z tym związane przeznaczamy na pokrycie kosztów remontu organów.

2. Od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej śpiewamy suplikacje, modlimy się za chorych i o zatrzymanie epidemii. Potem adoracja do 19.30.

3. Jutro Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom życzymy wielu łask Bożych. O godz. 18.00 Msza święta w intencji wszystkich kobiet i dziewcząt naszej parafii.

4. Od 8 grudnia trwa w Kościele powszechnym rok św. Józefa. W związku ze zbliżającą się uroczystością św. Józefa Oblubieńca (piątek 19.03) chcemy Was zaprosić do wspólnej lektury listu papieża Franciszka o św. Józefie – Patris Corde. Od przyszłego poniedziałku (15.03) zapraszamy na wieczorne Msze św., w czasie których będziemy rozważać kolejne fragmenty, a po Mszy św. – nabożeństwo do św. Józefa. Zakończenie tej naszej małej nowenny – w uroczystość św. Józefa. W przyszłym tygodniu dostępny będzie także numer specjalny Gościa Niedzielnego w całości poświęcony św. Józefowi.

5. Małżonków zapraszamy do udziału w sesji małżeńskiej 1.2.3. Kana…, która odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w naszej parafii. Sesja obejmuje trzy weekendowe spotkania (24–25.04 | 14–16.05 | 29–30.05). Informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.

6. W naszej parafii do końca czerwca będzie odbywał swoją praktykę kleryk naszego opolskiego seminarium Denis Opioła.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na ogrzewanie kościoła i energię elektryczną: 2174 PLN i 5 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1960 PLN i 50 Euro. Ofiara na misje: 1378 PLN. Dzisiaj kolekta parafialna – na koszty ogrzewania kościoła i energię elektryczną; za tydzień – na potrzeby parafialne.

8. Kancelaria parafialna – czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.