Ogłoszenia 07.08.2022

1. Gościmy dzisiaj neoprezbitera ks. Michała Sośnika, pochodzącego z parafii w Opolu-Sławicach. Dziękujemy za wygłoszone słowo i posługę w konfesjonale. Po Mszy św. będzie można przyjąć błogosławieństwo prymicyjne.
  2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.
  3. W sobotę 13.08 zapraszamy na Wieczór Fatimski. Msza Święta o godzinie 19.00, po Mszy różaniec i procesja z figurą i świecami wokół kościoła. O poniesienie figury w tym miesiącu prosimy panie z róż różańcowych.
    Sobotnia wieczorna Msza Święta (niedzielna) o godz. 17.00 według stałego porządku.
  4. Zapraszamy na nasz odpust parafialny w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w poniedziałek 15.08. Porządek Mszy św. w tym dniu jak w niedzielę. O16.00 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe - Akatyst ku czci Bogurodzicy Dziewicy Maryi. Zachęcamy do spowiedzi przed odpustem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w konfesjonale pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 3057 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 387 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 625 PLN i 350 Euro. Dziś i za tydzień kolekta parafialna.
  6. W związku z remontem w domu św. Józefa i koniecznością wymiany głównych odpływów kanalizacji, w najbliższych dniach nie będzie możliwości korzystania z ogólnodostępnych WC. Przepraszamy za utrudnienie. W razie potrzeby – można skorzystać z WC na plebanii. Prosimy w tym celu podejść do zakrystii i poprosić o otworzenie.
  7. W dniach od 15 do 20 sierpnia trwać będzie Piesza Opolska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy z parafii św. Jacka. Zapisy i dodatkowe informacje na stronie parafii św. Jacka.
  8. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce na Górę św. Anny na odpust ku czci Aniołów Stróżów z obchodami kalwaryjskimi. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia. Koszt 20 PLN/os. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. W tym roku pielgrzymujemy wspólnie z parafią św. Karola Boromeusza.
  9. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account