Ogłoszenia 08.08.2021

1. Gościmy dzisiaj ks. Dariusza Flaka, pochodzącego z naszej diecezji misjonarza pracującego w Peru. Przez cały dzień głosi dziś kazanie, a po Mszy św. będzie można przed kościołem wspomóc jego pracę misyjną.

2. W piątek 13.08 – dzień fatimski. Wieczorna Msza św. z kazaniem fatimskim o godz. 19.00, potem różaniec w kościele i procesja ze świecami i figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. O niesienie figury prosimy tym razem kobiety.

3. W przyszłą niedzielę nasza parafia obchodzić będzie Uroczystość Odpustową ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Naszym kaznodzieją odpustowym w tym roku będzie ks. prof. Marek Lis z Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Uroczysta suma odpustowa w intencji parafian o godz. 11.00. Na zakończenie Mszy Procesja Eucharystyczna wokół kościoła i uroczyste Te Deum. Zapraszamy do służby nasze Marianki, ministrantów i lektorów, szafarzy, panów do niesienia baldachimu.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, abyśmy mogli jak najlepiej otworzyć się na łaskę związaną z uroczystością odpustową. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed każdą Mszą św.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne: 2736 PLN i 10 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1710 PLN. Dziękujemy za ofiarę na pomoc powodzianom z Europy Zachodniej w kwocie: 1626 PLN

5. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

6. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account