Ogłoszenia 10.01.2021

1. Przypominamy o obowiązującym nadal ograniczeniu liczby wiernych w kościele do 37 osób. Bardzo prosimy również o przestrzeganie zaleceń sanitarnych, korzystaniu z płynów do dezynfekcji rąk, zasłanianiu nosa i ust oraz utrzymywaniu w czasie liturgii dystansu.

2. Osoby przyjmujące Komunię Św. na rękę prosimy, by spożyły ją w zasięgu wzroku szafarza, a także by sprawdziły, czy na ręce nie pozostały jakieś okruchy – je także należy spożyć.

3. Zapraszamy dziś na 16.15 do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji chorych oraz o zatrzymanie epidemii.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie: Nowy Rok: 2955 PLN 5 Euro, Niedziela 3.01: 2310 PLN. Ofiara z 6 stycznia przeznaczona na misje: 1350 PLN, 5 Euro. Dziękujemy za wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1745 PLN. Dzisiaj kolekta na potrzeby parafialne. Dziękujemy również za ofiary składane w związku z Mszami św. kolędowymi na remont organów.

5. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.