Ogłoszenia 10.07.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę na odpust ku czci św. Anny do Olesna w poniedziałek 25.07. po południu. Zapisy w zakrystii. Cena w zależności od ilości zgłoszeń.
  3. W środę dzień fatimski. Wieczorna Msza św. z kazaniem fatimskim o godz. 19.00, a po niej różaniec w kościele i procesja z figurą wokół Kościoła. O poniesienie figury w tym miesiącu prosimy mężczyzn.
  4. Poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych za wstawiennictwem św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 24.07 po mszach świętych.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 3388 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 527 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 430 PLN. Dziś kolekta parafialna, za tydzień kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne
  6. W związku z remontem w domu św. Józefa i koniecznością wymiany głównych odpływów kanalizacji, w najbliższych dniach nie będzie możliwości korzystania z ogólnodostępnych WC. Przepraszamy za utrudnienie. W razie potrzeby – można skorzystać z WC na plebanii. Prosimy w tym celu podejść do zakrystii i poprosić o otworzenie.
  7. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account