Ogłoszenia 11.07.2021

1. Zapraszamy dziś na godz. 16.00 do plebanijnego ogrodu na rodzinny festyn parafialny. W programie: kawa, ciasto, lemoniada, lody, grill, zabawy dla dzieci z nagrodami, wspólne śpiewanie, występy zespołów.
2. W poniedziałek o godz. 8.00 wyjazd młodzieży z naszej parafii do Krościenka, centrum Ruchu Światło-Życie.
3. We wtorkowy wieczór zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 Msza św. z kazaniem fatimskim, po niej różaniec w kościele i procesja z figurą Matki Bożej i świecami wokół kościoła.

4. Za tydzień po Mszach świętych – poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa.
5. Za dwa tygodnie w niedziele 25.07 gościć będziemy ks. Zygmunta Piontka, pracującego na misjach w Togo w Afryce. Będzie głosił kazanie, a po Mszach św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną.
6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne: 3149 PLN i 10 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 385 PLN. Dzisiaj i za tydzień kolekta parafialna.
7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
8. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.
9. W dniach 6-8 sierpnia w Nysie odbędą się rekolekcje dla małżonków oparte o ducha dialogu „Spotkań Małżeńskich”. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje i zgłoszenia przez formularz internetowy www.spotkaniamalzenskie.pl.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account