Ogłoszenia 11.09.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. W naszej parafii obchodzimy dziś dożynki. Dziękujemy dziś Panu Bogu za tegoroczne plony i błogosławieństwo w pracy na polu i w zagrodzie. Starostami tegorocznych dożynek są państwo Joachim i Gabriela Sorowka.
  3. We wtorek dzień fatimski. Wieczorna Msza św. z kazaniem fatimskim o godz. 19.00, po Mszy św. różaniec w kościele i procesja ze świecami i z figurą wokół kościoła. O poniesienie figury w tym miesiącu prosimy mężczyzn. W zakrystii są do nabycia świeczki z okapnikami – komplet 6 PLN.
  4. Zapraszamy na spotkania związane z przygotowaniem do przyjęcia I Komunii św., I spowiedzi oraz sakramentu Bierzmowania dzieci i młodzieży naszej parafii:
    1. Poniedziałek 12.09, godz. 18.45 (w kościele) spotkanie dla rodziców, dzieci i młodzieży z klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej
    2. Sobota 17.09, godz. 18.00 (w kościele, po wieczornej Mszy św.) – spotkanie dla rodziców dzieci, którzy chcą, by ich dziecko przystąpiło do I Komunii św. w maju 2023 roku
  5. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.15.
  6. Nasze Marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 4093 PLN, 2 euro, 2 funty. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 902 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 2870 PLN i 40 Euro. Dziś kolekta parafialna oraz zbiórka do puszki na Wydział Teologiczny UO. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – kolekta gospodarcza na remont w Domu św. Józefa
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy. Można to zrobić osobiście w kancelarii, mailowo (pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie. Prosimy by nie wysyłać intencji poprzez SMS czy Whatsapp. Przypominamy również, że na naszej stronie jest dostępny na bieżąco aktualizowany wykaz wolnych intencji Mszalnych na cały rokOfiarę za Mszę św. można złożyć tak jak mamy w zwyczaju osobiście, ale także dokonując przelewu na konto bankowe parafii (w tytule prosimy wpisać: darowizna na cele kultu religijnego – Msza św., data, godzina), czy korzystając z bramki szybkich płatności na stronie internetowej naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane przy tej okazji na bieżące funkcjonowanie naszej parafii.
  9. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  10. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Jarmark Franciszkański, który odbędzie się w dniach 17/18.09. Szczegóły na plakacie z tyłu kościoła.
  11. Zapraszamy na seans filmu „Notre Dame płonie” w niedzielę 18.09 o godz. 18.30 w kinie Helios (CH Solaris). Cena biletu 14 PLN, zapisy na biletach jeszcze dziś w zakrystii.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account