Ogłoszenia

Ogłoszenia 12.11.2023

1.      Gościmy dziś z kazaniem ks. Wojciecha Maciążka, rektora naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele seminaryjne.
2.      Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na spotkanie ze św. Marcinem. Nasze Marianki rozprowadzają dziś także rogale św. Marcina oraz kalendarze adwentowe.
3.      Dziś o 17.00 w Muzeum Diecezjalnym koncert kameralny Chryzantemy. Szczegóły na plakacie w przedsionku.

4.      Próba chóru we wtorek po Mszy św. wieczornej.
5.      Spotkanie modlitewne Szkoły Nowej Ewangelizacji we wtorek o 19.00 (Sala z Lilią).
6.      Nie będzie w tym tygodniu spotkania biblijnego.
7.      W piątek 17.11 w parafii Przemienienia Pańskiego dekanalne spotkanie młodzieży. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy naszą młodzież.
8.      Marianki i dziewczynki, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty, zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.00 (na plebanii)
9.        Ministrantów i chłopców, którzy chcąc dołączyć do ich grona, zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.15. 
10.    Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: na potrzeby parafialne 4478 zł, 255 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 420 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 492 zł (skarbona). Ofiara z Dnia Zadusznego (parafialna): 445 zł. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji tegorocznych wypominek: 9196 zł (na dalsze remonty). 
Dziś kolekta na potrzeby seminarium oraz zbiórka do skarbonki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
Za tydzień zbiórka przed kościołem na inwestycje parafialne. Dziękujemy wszystkim dotychczasowym fundatorom „krzeseł dla św. Józefa”. Aktualny stan zbiórki widoczny jest na planszy na drzwiach kościoła.

11.    W zakrystii są do nabycia jubileuszowe świece i smycze do kluczy. Dochód przeznaczamy na dalsze remonty w Domu św. Józefa. 
12.  Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny. 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.