Ogłoszenia 13.11.2022

• Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  • Dziś po Mszach Świętych panowie z zarządu naszego cmentarza przy ul. Wygonowej w kancelarii parafialnej zbierają ofiary na bieżące utrzymanie naszej nekropoli. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy regularnie włączają się w te koszty.
  • Dziś o 16.15 niedzielne nieszpory z udziałem rodziców i dzieci I-komunijnych.
  • Rozpoczynamy tegoroczną edycję Kana Welcome, czyli roczny cykl spotkań formacyjnych dla małżeństw. Jeżeli jakieś małżeństwo chciałoby jeszcze dołączyć, można to zrobić, zapisując się poprzez formularz znajdujący się pod linkiem dostępnym tutaj. Zapisy do środy 16.11.2022 r. (w gazetce błędnie podano do 9.11)
  • Nasze Marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  • Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla. Powoli zbliżamy się do Adwentu. Już dziś zachęcamy do dobrego przeżycia tego czasu. Warto zaplanować sobie udział w roratach, zrobić postanowienie do pracy nad sobą, zaplanować spowiedź na początek Adwentu. Zadbać także o przygotowanie wieńca adwentowego, lampionu.
  • W następnym tygodniu (po 20.11) będziemy potrzebowali chętnych do pomocy przy przygotowaniu tegorocznego wieńca adwentowego do naszego kościoła. Zainteresowanych pomocą prosimy o informację w zakrystii bądź kancelarii.
  • Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne i diecezjalne: 4427 PLN, 200 koron szwedzkich, 1 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne przez ofiaromat: 270 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona): 419 PLN. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone przy okazji tegorocznych wypominek. Przeznaczamy je na remont w Domu św. Józefa: 9350 PLN. Dziś kolekta parafialna oraz zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – pomoc dla Kościoła na Ukrainie (zbiórka do skarbony). Za tydzień kolekta gospodarcza na dalsze remonty w Domu św. Józefa oraz zbiórka do puszki na remont katedry opolskiej.
  • Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account