Ogłoszenia

Ogłoszenia 14.05.2023

1.     Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Polecamy dzieci i ich bliskich modlitwie całej wspólnoty.

O godz. 16.15 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I-komunijnych. Przez cały tydzień będą one przeżywały swój Biały tydzień, w ramach którego uczestniczyć będą we Mszach św. wieczornych.

2.     Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój).

3.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszach św. wieczornych (w tygodniu) i w niedzielę o 16.15.

4.     Powoli zbliżamy się do końca okresu wielkanocnego. W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe, w czasie których modlimy się o urodzaje. W poniedziałek i wtorek po Mszy wieczornej, a w środę po Mszy św. porannej procesje błagalne do krzyży.

5.     W sobotę o godz. 9.00 wyruszymy pielgrzymką ślubowaną do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Suma odpustowa o godz. 11.00. Zapraszamy do licznego udziału.

6.     W przyszłą niedzielę dzieci z klasy IV będą przeżywać pierwszą rocznicę I Komunii św. Okazja do spowiedzi dla nich w piątek od godz. 17.00.

7.     Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: ofiara parafialna i diecezjalna: 4748 zł, 2 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 500 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 247 zł (skarbona). Dziś kolekta parafialna i zbiórka do puszki na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta na dalsze remonty w Domu św. Józefa.

8.     Ks. Marek Sobotta bardzo dziękuje za złożoną w zeszłą niedzielę ofiarę na rzecz jego pracy misyjnej w Papui Nowej Gwinei. Zebrał 8703 zł i 50 euro.

9.     Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account