Ogłoszenia 15.08.2021

1. W naszej parafii dziś uroczystość Odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Dziękujemy ks. Markowi Lisowi za wygłoszone dziś kazanie odpustowe i ks. Tadeuszowi Dziedzicowi za pomoc duszpasterską. Podziękowania dla wszystkich parafian i gości, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego świętowania. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej uroczystości, pomagali sprzątać kościół i obejście wokół naszej świątyni. Podziękowania dla całej służby liturgicznej.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 2855 PLN i 10 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 540 PLN.

3. Ksiądz Dariusz Flak bardzo dziękuje za miłe przyjęcie i ofiarę na misję złożoną w zeszłym tygodniu w kwocie 5479,50 PLN i 10 Euro.

4. W sobotę 28 sierpnia planujemy wyjazd na odpust ku czci Aniołów Stróżów na Górze św. Anny. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o zapisy chętnych z naszej parafii na wspólny wyjazd autokarem/busem. Zapisy w kancelarii lub zakrystii, do przyszłej niedzieli.

5. W niedzielę 29 sierpnia gościć będziemy ks. Marka Sobottę, pracującego na misjach w Papui Nowej Gwinei.

6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

7. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account