Ogłoszenia 16.01.2022

1. W naszej parafii gościmy dziś relikwie bł. Michaela McGivneya – założyciela Rycerzy Kolumba. Przez jego wstawiennictwo prosimy o potrzebne łaski dla wszystkich rodzin naszej parafii.
  2. Dziś o 16.00 zapraszamy na rodzinne kolędowanie. Za tydzień o 16.00 Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Gospel wydziału muzykologii UO pod dyr. Katarzyny Pumy Piaseckiej.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego – wtorek po Mszy wieczornej.
  4. Naszych seniorów zapraszamy na zajęcia gimnastyczne we wtorek w godzinach od 18.30 do 19.30.
  5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania: klasa I szkoły średniej – poniedziałek – godz. 18.30, klasa 8 – środa, godz. 18.30.
  6. Kurs tańca towarzyskiego – czwartek, godz. 20.00.
  7. Próba chóru – piątek o godz. 19.00.
  8. Spotkanie dla ministrantów i chłopców pragnących dołączyć do grona ministrantów w sobotę o godz. 9.15, spotkanie lektorów – sobota o godz. 10.00.
  9. Dzieci, młodzież i rodziców, zapisanych na wyjazd do Zakopanego w czasie ferii zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o 13.00 (po Mszy św. o godz. 12.00).
  10. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na cele parafialne: 3436 PLN. Kolekta z Objawienia Pańskiego na misje: 3391 PLN. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1840 PLN i 50 euro. Dziękujemy również za wszystkie ofiary kolędowe: 14078 PLN. Przeznaczamy je na remonty w domu katechetycznym. Dziś kolekta gospodarcza, za tydzień – kolekta parafialna na ogrzewanie i energię elektryczną.
  11. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account