Ogłoszenia 17.01.2021

1. Zapraszamy dziś na 16.15 do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji chorych oraz o zatrzymanie epidemii. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej śpiewamy suplikacje, modlimy się różaniec w intencji chorych i o zatrzymanie epidemii, a potem okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. (w kościele).

3. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: 2161 PLN. Dziękujemy za wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1745 PLN + 100 Euro. Dzisiaj kolekta gospodarcza. Dziękujemy również za ofiary złożone w związku z Mszami św. kolędowymi na remont organów w kwocie 13490 PLN.

4. W tym tygodniu firma organmistrzowska zdemontowała już kontuar i zabrała do warsztatu, aby ocenić koszt remontu. Poinformujemy o nim, jak tylko będziemy wiedzieć.

5. Dziękujemy p. Mariuszowi Mróz wraz z ekipą, za dostarczenie i zainstalowanie nowego oświetlenia ołtarzy bocznych.

6. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny