Ogłoszenia 18.04.2021

1. 10-15 minut po każdej Mszy św. niedzielnej osoby uczestniczące w niej On Line mogą podjechać do kościoła, aby przyjąć Komunię świętą.
2. Dzisiaj o 16.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.
3. Od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej suplikacje, różaniec za chorych i o zatrzymanie epidemii, a potem adoracja do 19.30.
4. W środę o 7.00 msza św. wotywna o św. Józefie. W roku św. Józefa w każdą środę za odmówienie modlitwy ku jego czci i przy spełnieniu zwykłych warunków – można uzyskać odpust zupełny.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na potrzeby Caritas: 1768 PLN Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 970 PLN. Dzisiaj kolekta parafialna, za tydzień kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne.
6. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do sfinansowania wynajęcia ekranu LED na czas Triduum Paschalnego. W tym tygodniu wpłynęło 850 PLN. Bóg zapłać.

7. Rodziców zapraszamy 26 kwietnia, o godz. 19.00 na spotkanie pod tytułem Dzieci w wirtualnej sieci. Spotkanie poprowadzi p. Bogna Białecka – psycholog z Poznania, która na co dzień pomaga i doradza rodzicom szczególnie w kwestii funkcjonowania dzieci i młodzieży w świecie cyfrowych mediów. Na naszej stronie parafialnej udostępniamy broszurę przygotowaną przez Fundację, w której działa nasz gość. Zachęcamy do lektury. Jeżeli zrodziłyby się jakieś pytania – to prosimy o przesłanie ich mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przekażemy je p. Bognie. Będzie również możliwość zadawania pytań w czasie spotkania. Jeśli warunki epidemiczne na to pozwolą spotkanie odbędzie się w kościele, jeśli nie – będzie miało formę OnLine. Na naszej stronie jest formularz zapisów dla osób zainteresowanych spotkaniem. Gorąco polecamy!
8. Przypominamy o możliwości odliczenia od podatku ofiary składane na konto parafialne z dopiskiem Darowizna na cele kultu religijnego (do 6% kwoty uzyskanego dochodu). Zachęcamy by skorzystać z tej możliwości, którą daje państwo, jak również polecamy katolickie organizacje pożytku publicznego, które możemy wspomóc odliczeniem 1% naszego podatku.
9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
10. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w dystrybucji darmowych maseczek jednorazowaych. Opakowania po 50 sztuk, można odbierać po Mszy św. za kościołem.


Drukuj   E-mail