Ogłoszenia 18.07.2021

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przyjęli zaproszenie na nasze festyn parafialny, który odbył się w zeszłą niedzielę. Ofiara złożona w czasie festynu to: 2079 zł i będzie przeznaczona na Caritas i Dzieci Maryi a szczególnie na dofinansowanie przyszłorocznych rekolekcji oazowych dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom.

2. Dziś po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiarę składaną przy tej okazji przeznaczamy na pomoc misjonarzom naszej diecezji

3. Za tydzień gościć będziemy Zygmunta Piontka, pracującego na misjach w Togo w Afryce. Będzie głosił kazanie, a po Mszach św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 2775 PLN i 20 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1430 PLN. Dzisiaj kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne, za tydzień kolekta parafialna.

5. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

6. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.

7. W dniach 6-8 sierpnia w Nysie odbędą się rekolekcje dla małżonków oparte o ducha dialogu „Spotkań Małżeńskich”. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje i zgłoszenia przez formularz internetowy spotkaniamalzenskie.pl.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account