Ogłoszenia 18.09.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasa 8 – poniedziałek, godz. 19.00 (na plebanii), klasa 6 – środa, godz. 19.00.
  3. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.15.
  4. Nasze marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 3804 PLN, 3 euro, 2 funty. Ofiara z obejścia ołtarza ( Opfergang): 1626 PLN i 100 Euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 404 PLN i 100 PLN (konto). Ofiara na Wydział Teologiczny UO: 82 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 395 PLN. Dziękuję również darczyńcom indywidualnym za złożenie ofiary na potrzeby parafii. Dziś kolekta gospodarcza na remont w Domu św. Józefa. Za tydzień kolekta na energię elektryczną.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy. Można to zrobić osobiście w kancelarii, mailowo (pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie. Prosimy, by nie wysyłać intencji poprzez SMS-a czy WhatsAppa. Przypominamy również, że na naszej stronie jest dostępny na bieżąco aktualizowany wykaz wolnych intencji mszalnych na cały rok. Ofiarę za Mszę św. można złożyć, tak jak mamy w zwyczaju, osobiście, ale także dokonując przelewu na konto bankowe parafii (w tytule prosimy wpisać: darowizna na cele kultu religijnego – Msza św., data, godzina), czy korzystając z bramki szybkich płatności na stronie internetowej naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane przy tej okazji na bieżące funkcjonowanie naszej parafii.
  7. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  8. Młodzież szkół średnich i studentów zapraszamy w dniach 30.09–2.10 (piątek-niedziela) na górę św. Anny, na diecezjalne spotkanie młodzieży: Ławka Go! Temat spotkania brzmi: Świętość normalnie. Tegoroczne spotkanie połączone będzie z możliwością uczczenia relikwii bł. Carla Acutisa, których peregrynacja odbywa się obecnie w Polsce. Koszt: 160 zł (bez obiadu w niedzielę) lub 180 zł (z niedzielnym obiadem). Szczegóły i zapisy (do 27 września) na stronie lawka.org.
  9. W zakrystii można odebrać bilety na dzisiejszy seans filmu „Notre Dame płonie”
  10. Parafia na Chabrach organizuje w czwartek wyjazd do Głębinowa, do sanktuarium św. Rity. Koszt transportu 40 PLN. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem to prosimy skontaktować się jeszcze dziś bezpośrednio z par. św. Karola Boromeusza.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account