Ogłoszenia 19.09.2021

1. Zapraszamy na pierwsze po wakacyjno/covidowej przerwie spotkanie scholi parafialnej we wtorek o godz. 19.00. Będziemy przygotowywać repertuar na tegoroczny dzień papieski. Zapraszamy także nowe osoby zainteresowane wspólnym śpiewem.
  2. Spotkanie kręgu biblijnego – w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Dzieci Maryi – w sobotę o 9.00.
  4. W czwartek o 20.00 kolejne spotkanie Parafialnego Kursu Tańca Towarzyskiego (stopień podstawowy). Można i warto jeszcze dołączyć.
  5. Rodziców i dzieci z klasy 6. SP, które chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w piątek o 19.30 (w kościele).
  6. Młodzież zapraszamy na wspólny wyjazd na Kopę Biskupią w najbliższą sobotę. W planie m.in. Msza św. na polanie oraz ognisko. Zapisy i informacje
    u ks. Dawida.
  7. Róże Różańcowe naszej parafii zapraszamy w przyszłą sobotę na dzień skupienia w opolskiej katedrze. Rozpoczęcie o godz. 17.00, szczegóły na plakacie z tyłu kościoła.
  8. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię św. w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w niedzielę 26.09 o godz. 15.00.
  9. Złotych jubilatów małżeńskich Biskup zaprasza w niedzielę 26.09 o godz. 14.00 do kościoła seminaryjnego (ul. Drzymały 1) na Mszę św. jubileuszową.
  10. Rodziców pragnących pogłębić swoją relację z dziećmi zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Szkoły dla rodziców. To cykl 10 cotygodniowych spotkań o charakterze warsztatowym. Koszt udziału w całym szkoleniu to 200 PLN/os. Pierwsze spotkanie (organizacyjne) w niedzielę 26.09 o godz. 18.00 w domu katechetycznym. Prosimy o zapisy przez formularz na stronie internetowej parafii.
  11. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 31.01–6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej. Wyjazd narciarski dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w terminie 7.02–12.02.2022 r. (zapisy u ks. Dawida).
  12. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 5118 PLN i 6 euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 480 PLN. Dziś kolekta na inwestycje parafialne oraz zbiórka do skarbony na pomoc chrześcijanom w Ziemi Świętej.
  13. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account