Ogłoszenia

Ogłoszenia 21.05.2023

1.      Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pielgrzymowali do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Podziękowania także dla uczestników procesji z modlitwą o urodzaje w czasie dni krzyżowych.

2.      Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój).

3.      Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszach św. wieczornych (w tygodniu) i w niedzielę o 16.15.

4.      Dzieci z klasy IV przeżywają dziś rocznicę I Komunii św. Polecamy je modlitwie wspólnoty parafialnej.

5.      Rodziców dzieci z klasy I i II szkoły podstawowej, którzy będą chcieli, aby ich dzieci przyjęły Komunię św. w naszej parafii w roku 2024 i 2025, zapraszamy w czwartek 25.05 po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie na spotkanie organizacyjne (w kościele).

6.      W piątek Dzień Matki. W czasie Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji wszystkich mam.

7.      W sobotę o 10.00 w kościele seminaryjnym pw. św. Jadwigi 8 diakonów przyjmie święcenia kapłańskie.

8.      W następny poniedziałek (29.05) w Kamieniu Śląskim o godz. 10.00 Msza św. i rejonowe spotkanie rolników.

9.      Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: ofiara parafialna 5090 zł, 10 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 1250 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 174 zł (skarbona), 100 zł (konto Caritas). Ofiara na remont katedry opolskiej: 745 zł. Dziś kolekta na dalsze remonty w Domu św. Józefa, za tydzień kolekta na energię elektryczną i gaz.

10.  Dzieciom I Komunijnym i ich rodzicom dziękujemy za ofiarę złożoną na potrzeby parafii oraz na misje.

11.  Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account