Ogłoszenia 21.08.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. W piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować uroczystość odpustową: w kościele i wokół kościoła a także na plebani.
  4. Z tyłu kościoła wyłożone są ankiety dotyczące ewentualnej zmiany godzin odprawiania niedzielnych Mszy św. Zmiany mogłyby obowiązywać od 1.01.2023. Jest tam przygotowanych kilka propozycji układów godzin. Bardzo proszę o zabranie ankiety, zastanowienie się w domu, zaznaczenie preferowanego układu godzin i wrzucenie jej do koszyczka lub skarbony do środy 31.08. br.
  5. W zakrystii można się zapisać na pielgrzymkę na odpust ku czci Aniołów Stróżów i obchody kalwaryjskie na Górze św. Anny w sobotę 27.08.2022. Koszt transportu – 20 PLN/os.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 2945 PLN, 5 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 950 PLN. Dziś kolekta gospodarcza, na remont domu parafialnego, za tydzień kolekta na energię elektryczną.
  7. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account