Ogłoszenia 22.01.2023

1. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym roku z kolędą. Dziękujemy za spotkanie, rozmowę, gościnę przy stole, uwagi i wnioski, składane ofiary na dalsze remonty w Domu św. Józefa.
  2. Po kolędowej przerwie wracają Msze św. wieczorne, wieczorne godziny urzędowania kancelarii parafialnej oraz spotkania formacyjne.
  3. Wraca także codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój) oraz w piątek po Mszy wieczornej – do godz. 19.30.
  4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy do wspólnego rodzinnego kolędowania. Będzie to także kolejne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Można jeszcze zgłosić się do przygotowania i wystąpienia z kolędą. Ze względów organizacyjnych prosimy rodziny chętne do wystąpienia podczas spotkania o wcześniejsze zgłoszenie się.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu: niedziela: 4378 PLN (parafialna). Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 780 PLN. Pomoc dla Ukrainy: 450 PLN (skarbona). Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w związku z kolędą. Dziś ofiara pokolędowa.
  6. Osobom, które składają ofiary na rzecz naszej parafii za pomocą przelewów bankowych/wpłat przez ofiaromat przypominamy o możliwości odliczenia ich w zeznaniu rocznym od podatku. Szczegóły i podstawa prawna na stronie naszej parafii w zakładce Wsparcie parafii.
  7. W zakrystii są do nabycia świece gromnice w cenie 15 PLN. Jeśli zabraknie, są zamówione i będą dostępne w przyszłym tygodniu.
  8. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  9. Ksiądz Tomasz Gajda, duszpasterz rodzin z Nysy zaprasza na Weekendowy kurs przedmałżeński, a także na Weekendowy kurs dla rodziców dorosłych dzieci. Szczegółowe informacje na stronie rodzinnanysa.pl

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account