Ogłoszenia

Ogłoszenia 22.08.2021

1. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia naszego parafialnego odpustu.

2. Parafialna pielgrzymka na Górę św. Anny na odpust ku czci Aniołów Stróżów sygnalizuje nam nieuchronny koniec wakacji letnich. Wyjazd pielgrzymów w sobotę o 8.40 z parkingu obok kościoła.

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Marka Sobottę, misjonarza naszej diecezji pracującego w Papui – Nowej Gwinei. Po Mszy św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną. Po południu o 15.30 zapraszamy do domu katechetycznego na spotkanie misyjne z ks. Markiem.

4. Przyszła niedziela jest ostatnią z wakacyjnym porządkiem Mszy św. Od 5.09 Msze św. niedzielne o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00

 

 5. Powoli zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku formacyjnego. Już dziś zapraszamy do włączenia się w życie grup parafialnych: scholii, kręgu biblijnego, żywego różańca. Planujemy również kurs tańca, a także jesienną edycję szkoły dla rodziców i wychowawców, oraz comiesięczne spotkania dla małżeństw w ramach Kana Welcome. W październiku rozpoczniemy także spotkania przygotowujące osoby chętne do podjęcia się posługi lektora w czasie Mszy św.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 6782 PLN i 17 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 660 PLN. Dziś i za tydzień kolekta na cele parafialne.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

8. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

9. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii, w terminie 31.01 – 6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account