Ogłoszenia 22.11.2020

1. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dotyczącymi ilości osób przebywających w kościele w uroczystościach religijnych w naszej świątyni może uczestniczyć maksymalnie 37 osób (560 m2 pow. użytkowej - 1 os./15m2).
  2. Do końca listopada można uzyskać jeszcze odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych.
  3. Zapraszamy dziś na godz. 16.15 na różaniec o zatrzymanie epidemii. O 17.00 dodatkowa Msza św. Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej – różaniec i adoracja do 19.30 (w sobotę do 18.30). Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich chorych.
  4. Spotkania online dla kandydatów do bierzmowania: kl. VIII – czwartek, godz. 19.15.
  5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Zapraszamy już dziś do wspólnego przeżycia tego czasu oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa. Ze względów epidemicznych roraty dla dzieci będą w tym roku miały nieco inną formę. O szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu. Zapraszamy natomiast bardzo serdecznie na roraty dla dorosłych – podobnie jak w latach ubiegłych w poniedziałek i czwartek o godz. 6.30.
  6. Od przyszłej niedzieli w zakrystii i kancelarii parafialnej będzie można nabyć świece Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.
  7. Jeszcze trochę czasu do świąt, ale pewnie już myślimy o prezentach świątecznych. Na naszym profilu na FB przypięty jest post, pod którym w komentarzach można wklejać odnośniki do naszych lokalnych firm. Spróbujmy tym razem zrobić zakupy świąteczne bardziej lokalnie, chroniąc w ten sposób miejsca pracy małych przedsiębiorców. Zachęcam również do zakupów u naszych rolników i korzystania z usług naszych usługodawców. Troszkę tych firm o różnym profilu jest w naszej parafii.
  8. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie: 1660 PLN. Ofiara na konto/z ofiaromatu: 1230 PLN. Za tydzień kolekta przeznaczona na ogrzewanie kościoła i energię elektryczną.
  9. Kancelaria parafialna wyłącznie telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.
  10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.