Ogłoszenia

Ogłoszenia 23.04.2023

1.      Dziś o 16.00 nasza młodzież z klasy 8 przyjmie sakrament bierzmowania w kościele św. Piotra i Pawła. Polecamy ich modlitwie całej parafii.
2.      Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój) oraz w piątek po Mszy wieczornej – do godz. 19.30.
3.      We wtorek święto św. Marka Ewangelisty. To tradycyjny dzień modlitwy o urodzaje. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną, a po niej na procesję błagalną do krzyża przy ul. Wygonowej.

4.      Tegoroczna ślubowana pielgrzymka do Lędzin na odpust ku czci Matki Bożej Wspomożenia Wiernych wyruszy w sobotę 20.05 (po Mszy św. porannej).
5.      Uroczystość I Komunii św. w tym roku będzie w niedzielę 14.05, a rocznica I Komunii św. tydzień później, czyli 21.05.
6.      Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: na potrzeby Caritas Diecezji Opolskiej 4270 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 580 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 140 PLN (skarbona). Dziś kolekta na dalsze remonty w Domu św. Józefa oraz zbiórka do puszki na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu.
7.      Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account