Ogłoszenia 24.01.2021

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. (w kościele).

2. Zapraszamy dziś na 16.15 do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji chorych oraz o zatrzymanie epidemii. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej śpiewamy suplikacje, modlimy się różaniec w intencji chorych i o zatrzymanie epidemii, a potem okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

3. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu w ramach kolekty gospodarczej: 2539 PLN. Dziękujemy za wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1230 PLN. Dzisiaj kolekta parafialna, a z tyłu kościoła zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. W gazetce parafialnej zostało umieszczone sprawozdanie finansowe za rok 2020. Nie jest ono dostępne w internecie.

4. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

5. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny