Ogłoszenia 24.07.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Po dzisiejszym Mszach św. błogosławieństwo samochodów i pojazdów mechanicznych za wstawiennictwem św. Krzysztofa. Ofiarę składaną przy tej okazji przeznaczamy na pomoc dla misjonarzy.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę na odpust ku czci św. Anny do Olesna w poniedziałek 25.07 z parkingu obok kościoła o godz. 16.00, powrót ok. 21.00. Koszt transportu 60 PLN/os.
  4. W środę 27.07 do godz. 14.00 na parkingu obok kościoła będzie trwała zbiórka elektrośmieci. Dochód z ich recyklingu przeznaczony jest na pomoc dla misjonarzy.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne: 3308 PLN i 2 Euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 381 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 460 PLN. Dziś kolekta parafialna (na energię elektryczną). Za tydzień kolekta na parafialna.
  6. W związku z remontem w domu św. Józefa i koniecznością wymiany głównych odpływów kanalizacji, w najbliższych dniach nie będzie możliwości korzystania z ogólnodostępnych WC. Przepraszamy za utrudnienie. W razie potrzeby – można skorzystać z WC na plebanii. Prosimy w tym celu podejść do zakrystii i poprosić o otworzenie.
  7. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account