Ogłoszenia 25.07.2021

1. Gościmy dzisiaj ks. Zygmunta Piontka, pochodzącego z naszej diecezji misjonarza pracującego od wielu lat w Afryce w Togo. Przez cały dzień głosi dziś kazanie, a po Mszy św. będzie można przed kościołem wspomóc jego pracę misyjną.
2. Dziękujemy również za dzisiejszą pomoc ks. Krystianowi Muszalikowi, który zastępuje ks. Marcina. Niestety zeszłotygodniowe strajki na lotniskach w Portugalii spowodowały przesunięcie lotów, co opóźniło powrót grupy pielgrzymów z naszej parafii przebywających w minionym tygodniu w Fatimie.
3. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament Chrztu świętego w sobotę 7.08, o godz. 16.00
4. Zapraszamy na sierpniową potańcówkę parafialną – wyjątkowo w 1 sobotę miesiąca (7.08) o godz. 20.00. Zgłoszenia par na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Sierpniowe odwiedziny chorych: w piątek 6.08 od godz. 8.30. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne: 3446 PLN i 43 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 360 PLN. Ofiara kierowców na misje: 2400 PLN. Dziś i za tydzień ofiara parafialna. Przed kościołem dziś można wspomóc pracę misyjną ks. Zygmunta Piontka, a za tydzień zbiórka do puszki na pomoc powodzianom w Niemczech.
7. Za dwa tygodnie w niedziele 08.08 gościć będziemy ks. Dariusza Flaka pracującego na misjach w Peru. Będzie głosił kazanie, a po Mszach św. będzie można wspomóc jego pracę misyjną.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
9. Można już zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W pierwszej kolejności prosimy o to te osoby, które będą obchodzić różnorakie jubileusze. Aktualizowane na bieżąco terminy wolnych intencji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
10. W ramach Narodowego Programu Szczepień Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy udziale Wojewody Opolskiego organizuje w przyszłą niedzielę tj. 1 sierpnia punkt szczepień przeciwko Covid-19 przy kościołach w Opolu: bł. Czesława i św. Apostołów Piotra i Pawła. Punkt szczepień, czynny w godz. 7.30-14.00, będzie oferował jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Osoby chcące przyjąć szczepienie powinny mieć przy sobie dowód osobisty.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account