Ogłoszenia 26.06.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje oraz modlimy się litanią do NSPJ.
  2. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Życzymy Bożego błogosławieństwa dla wszystkich wypoczywających oraz sił i odpowiedniej pogody dla naszych rolników na czas zbliżających się żniw. W czasie wakacji Msze św. będą odprawiane o 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie w okresie wakacyjnym niedzielnej Mszy św. wieczornej i nabożeństwa popołudniowego.
  3. W czasie wakacji gazetka parafialna Zwiastun będzie ukazywać się co dwa tygodnie.
  4. We wtorek 28.06 o godz. 18.30 w opolskiej katedrze uroczysta Msza św. w 50. Rocznicę powstania diecezji opolskiej. W imieniu Biskupa Andrzeja zapraszamy do udziału.
  5. W środę Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy do modlitwy w intencji Papieża. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – tzw. Świętopietrze.
  6. W tym tygodniu I Piątek oraz I Sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia komunii św. wynagradzającej NSPJ i NSM. Dodatkowa okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.
  7. Miesięczne odwiedziny chorych: w piątek od godz. 8.30 (chorzy, do których chodzi ks. Marcin), w niedzielę 03.07 od godz. 10.00 (Chorzy, do których chodzi ks. Dawid)
  8. W sobotę o 7.15 różaniec wynagradzający, a po Mszy porannej medytacja
    sobotnia.
  9. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament Chrztu św. w sobotę o godz. 16.00
  10. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne: 3472 PLN i 5 euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy 280 PLN i 10 Euro (skarbona). Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 680 PLN. Ofiara ze skarbonki na WT UO: 90 PLN. Dziś kolekta na potrzeby parafialne (energię elektryczną).
  11. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account