Ogłoszenia 28.02.2021

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w tegorocznych rekolekcjach wielkopostnych. Nagrania z rekolekcji znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na parafialnym podcaście.
2. Dzisiaj o 16.00 nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym. Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych – w piątek o godz. 17.15.

Wypominki można składać w zakrystii bądź też przez formularz na stronie parafialnej albo drogą mailową. Ewentualne ofiary z tym związane przeznaczamy na pokrycie kosztów remontu organów.
3. Od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej śpiewamy suplikacje, modlimy się za chorych i o zatrzymanie epidemii. Potem adoracja do 19.30.
4.W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.
5. W sobotę o 16.00 w kościele nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą Chrzest św.
6. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele parafialne: 2557 PLN i 5 Euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 690 PLN. Dzisiaj i za tydzień kolekta parafialna na koszty ogrzewania kościoła i energię elektryczną. Z tyłu kościoła jest także wystawiona puszka, do której można wrzucić ofiarę na misje.
7. Kancelaria parafialna – czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny