Ogłoszenia 28.08.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Jeszcze do środy prosimy składać ankiety dotyczące ewentualnej zmiany godzin odprawiania niedzielnych Mszy św. Są one wyłożone z tyłu kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili już swoją opinię.
  3. Od przyszłego tygodnia wracamy do zwykłego porządku niedzielnych Mszy św.
  4. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny i formacyjny. Na Mszy wieczornej będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla dzieci, młodzieży, rodziców i wychowawców. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.
  5. Przed nami I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do przystąpienia do spowiedzi oraz przyjęcia komunii św. wynagradzającej NSPJ i NSM. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed każdą Mszą św.
  6. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w Komunii św. w piątek od godz. 8.30. Zgłoszenia dodatkowych osób (spoza stałej listy) do środy.
  7. W sobotę o 7.15 różaniec wynagradzający, a po Mszy porannej medytacja 1-sobotnia.
  8. Rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament chrztu św. zapraszamy na naukę przedchrzcielną w sobotę o 16.00.
  9. W sobotę o 9.15 zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne (gospodarcza): 3038 PLN, 10 euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 334 PLN. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 280 PLN. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na koszty energii elektrycznej. Za tydzień kolekta parafialna.
  11. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account