Ogłoszenia 31.01.2021

1. Dzisiaj o 16.15 różaniec w intencji chorych i o ustanie epidemii. W tej intencji modlimy się także od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.: suplikacje, różaniec i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie do godz. 19.30
2. W poniedziałek o godz. 19.00 w kościele śś. Piotra i Pawła pierwsze spotkanie dla osób dorosłych (po szkole średniej), które chcą przygotować się i przyjąć w tym roku sakrament bierzmowania. Jeżeli warunki epidemiczne na to pozwolą – bierzmowanie dla tych osób odbędzie się w sobotę 6 marca.

3. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu w czasie Mszy św. poświęcenie świec, a także zbiórka na klasztory klauzurowe.

4. W środę wspomnienie Świętego Błażeja – po Mszach św. błogosławieństwo gardła.

5. W środę także zapraszamy na godz. 10.00 do pomocy przy sprzątaniu naszej stajenki. Każda para rąk mile widziana.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi.

7. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w Komunii św. w czwartek od godziny 8.30. Zgłoszenia ze względu na pandemię w kancelarii i zakrystii do środy.

8. W sobotę o 16.00 w kościele – nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują w najbliższym czasie chrzest swoich dzieci.

9. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu w ramach kolekty parafialnej: 1975 PLN. Dziękujemy za wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 890 PLN. Dziękujemy również za ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Chorwacji: 1980 PLN. Dzisiaj kolekta parafialna.

10. Kancelaria parafialna czynna telefonicznie (w godzinach pracy) lub mailowo.

11. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny

 
 

Drukuj   E-mail