Ogłoszenia 31.07.2022

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Przed nami I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i NSM. W piątek od 17.00 dodatkowa okazja do spowiedzi.
  3. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w piątek od godz. 8.30. Zgłoszenia dodatkowych osób (spoza stałej listy) w zakrystii.
  4. Za tydzień będziemy gościć tegorocznego neoprezbitera ks. Michała Sośnika, pochodzącego z parafii w Opolu-Sławicach. Będzie głosił słowo Boże, a po Mszy św. będzie można przyjąć błogosławieństwo prymicyjne.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 2999 PLN, 3 euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 357 PLN. Ofiara kierowców na misje: 2916 PLN, 10 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 240 PLN. Dziś i za tydzień kolekta parafialna.
  6. W związku z remontem w domu św. Józefa i koniecznością wymiany głównych odpływów kanalizacji, w najbliższych dniach nie będzie możliwości korzystania z ogólnodostępnych WC. Przepraszamy za utrudnienie. W razie potrzeby – można skorzystać z WC na plebanii. Prosimy w tym celu podejść do zakrystii i poprosić o otworzenie.
  7. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account