Ogłoszenia 02.02.2020

 1. Przypadające dziś święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) kończy tradycyjny okres śpiewania kolęd. W ramach popołudniowego nabożeństwa zapraszamy na wspólne, rodzinne kolędowanie. Można przygotować jakąś kolędę do wykonania solo lub w duecie, zagrania na jakimś instrumencie bądź zaśpiewania. Do dyspozycji wykonawców będzie także instrument klawiszowy i gitara.
 2. Chętnych do pomocy przy sprzątaniu naszej parafialnej stajenki zapraszamy w poniedziałek od godz. 10.00
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Kręgu biblijnego.
 4. Chętnych do wspólnego śpiewu zapraszamy na próbę Chóru we wtorek o 20.00
 5. Kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP i 1 LO zapraszamy na spotkanie: w poniedziałek o 18.30 w domu katechetycznym. Bardzo prosimy o punktualność.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ. W czwartek rano Msza św. o nowe powołania kapłańskie oraz w intencji LSO i ich rodzin. W piątek rano  Msza św. w intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
 7. Naszych chorych odwiedzimy z Komunią św. w czwartek ? chorzy z ul. Oleskiej, Grobli, Siewnej i Lipowej oraz chorzy ks. Andrzeja, w piątek ? chorzy z ul. Wiejskiej.
 8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu w ramach ofiary pokolędowej. Kolekta wyniosła 10746 PLN i 4 Euro. Dziś kolekta diecezjalna, a przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
 9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.
 10. Informujemy, że w minionym tygodniu została wymieniona kamera transmitująca on-line nabożeństwa z naszego kościoła. Dzięki temu uległa poprawie jakość obrazu i dźwięku, oraz usunięto zgłaszane problemy. W najbliższym czasie transmisja będzie także dostępna bezpośrednio na parafialnym kanale Youtube.
 11. Rodziców pragnących pogłębić więzi ze swoimi dziećmi i poprawić komunikację między dorosłymi zapraszamy na cykl spotkań Szkoły dla rodziców i wychowawców. Na naszej stronie internetowej są podane proponowane tematy, a także formularz zapisów.
 1. Zapraszamy na pielgrzymki parafialne:
 • do Fatimy, 18 ? 25.06.2020, cena 3400 PLN (przy grupie min. 40 osób), 3600 PLN (od 35 ? 39 osób).
 • do Gruzji, 10 ? 17 października 2020, cena 600 USD + 1300 PLN

Zapisy przez formularz na stronie internetowej lub w kancelarii.


Drukuj   E-mail