Ogłoszenia 04.08.2019

1. Można dziś uzyskać jeszcze odpust związany ze wspomnieniem MB Anielskiej – tzw. Porcjunkula. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

2. W czwartek Ks. Proboszcz pójdzie z Panem Jezusem do swoich chorych.

3. Parafialny dzień chorych (po odpuście parafialnym odbędzie się w sobotę 17.08 po porannej Mszy św.

4. Zapraszamy do sprzątania i dekorowania kościoła przed odpustem parafialnym w sobotę 10.08 – po Mszy św. porannej (ok. godz. 9.00).

5. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Kolekta wyniosła 3330 PLN. Dziś kolekta diecezjalna.

6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.

7. Nasza parafialna pielgrzymka na Górę Św. Anny na odpust ku czci Aniołów Stróżów z obchodami kalwaryjskimi odbędzie się w sobotę 31.08. Zapisy w kancelarii parafialnej i na naszej stronie internetowej. Koszt wyjazdu 30pln/os.

8. Osoby, które zapisały się na naszą pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej, bardzo prosimy o wpłatę pozostałej kwoty należności za wyjazd do 10 września. Można to zrobić przelewem na konto lub osobiście w kancelarii parafialnej.

9. Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Opolskiej na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia. Zapisy do grupy z par. Przemienienia Pańskiego (13 srebrna) poprzez formularz na stronie parafialnej www.ppp.opole.pl.

10. Odpust ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim odbędzie się w weekend 10/11.08. Szczegóły na plakacie.


Drukuj   E-mail