Ogłoszenia 05.01.2020

1. Trwają odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za każde spotkanie i rozmowę, wiele życzliwości i uwagi odnośnie pracy parafii. Każda z nich jest dla nas ważna. W ciągu tygodnia odprawiamy poranne Msze św. w intencji wszystkich rodzin przyjmujących w tym roku kolędę.

2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – święto Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu zapraszamy do udziału w tegorocznym Orszaku Trzech Króli, który wyruszy o godz. 15.00 z opolskiego rynku w kierunku placu Jana Pawła II (przed teatrem Jana Kochanowskiego).

3. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Dziś kolekta diecezjalna, jutro na misje.

4. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

5. Już dziś zapraszamy do wspólnego kolędowania w naszej parafii: Gosławickie kolędowanie w niedzielę 12 stycznia – koncert kolęd zespołu Chwila Nieuwagi, a 19 stycznia – Koncert Świąteczny zespołu dziecięcego ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Okres kolędowy zakończymy 2 lutego. W tym dniu na 15.00 zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie.

6. Informujemy, że w kancelarii parafialnej można składać ofiarę za posługi duszpasterskie także w formie płatności bezgotówkowych.


Drukuj   E-mail