Ogłoszenia 05.04.2021

 1. Na podstawie nowych rozporządzeń w naszym kościele może przebywać jednocześnie maks. 28 osób nie licząc posługujących w liturgii. Bardzo prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych, korzystanie z płynów do dezynfekcji rąk, zasłanianie nosa i ust oraz utrzymywanie w czasie liturgii dystansu.
 2. 10-15 minut po każdej Mszy św. niedzielnej osoby uczestniczące w niej On Line mogą podjechać do kościoła, aby przyjąć Komunię świętą.
 3. Dziś o 15.00 dodatkowa Msza św.
 4. Kościół przedłuża radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, aż do niedzieli Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. przez cały tydzień, szczególnie tych, którzy ze względu na ograniczenia obawiali się uczestnictwa we Mszy św. w ciągu samych Świąt. Starajmy się jak tylko możliwe przyjąć Komunię św. i jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał – przystąpić do Spowiedzi.
 5. W tym tygodniu po Mszach św. wieczornych śpiewamy suplikacje, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia o ustanie epidemii, a potem jest okazja do adoracji Pana Jezusa do godz. 19.30
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego przeżycia Triduum Paschalnego uczestnicząc w jego obrzędach w kościele, na placu za kościołem czy też poprzez transmisję On Line. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się bezpośrednio w przygotowanie do świąt: całej służbie liturgicznej i kościelnej, scholii, przygotowującym wystrój kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za całą włożoną pracę!
 8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: 1998 PLN. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 1554 PLN. O kwotach zebranych ofiar w czasie świąt poinformujemy w przyszłą niedzielę. Dzisiaj kolekta parafialna, a z tyłu kościoła jest wystawiona puszka, do której można wrzucić ofiarę na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 9. Jeżeli ktoś chciałby dołożyć się do sfinansowania transmisji Triduum, a przede wszystkim kosztów wynajęcia ekranu – będziemy bardzo zobowiązani. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem przelewu z dopiskiem Triduum albo poprzez naszą parafialną bramkę szybkich płatności. Szczegóły na stronie parafialnej. Bóg zapłać.
 10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za świąteczne dary na stół plebanijny.
 11. Małżonków zapraszamy do udziału w sesji małżeńskiej 1.2.3. Kana…, która odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w naszej parafii. Sesja obejmuje trzy weekendowe spotkania (24–25.04 | 7-9.05 | 29–30.05). Informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.
 
 
 

Drukuj   E-mail